2016. március 01., kedd 16:11

Márciusi Detektív Klubnap Meghívó

A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" címmel a következő összejövetelét 2016. március 9-én, szerdán 15.00 órai kezdettel tartja.

• Árulkodó grafikai jelek a kézírásvizsgálatok sajátosságrendszerének tükrében.

Piller Ervin írásszakértő, grafológus a Grafológusok és Írásszakértők Országos Szövetségének elnöke előadásában

Fortuna Szálloda- és Étteremhajó Lord Nelson tárgyalószalon

Fontos információ: Parkoló hely a bejáratnál, fizetős, 175.- Ft/óra, azonban ha valaki 3 órát fizet, a jegye egész napra érvényes.

Megjelent: 977 alkalommal Utoljára frissítve: 2016. március 01., kedd 18:14