2016. április 03., vasárnap 15:52

Áprilisi Detektív Klubnap Meghívó

A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" címmel a következő összejövetelét 2016. április 13-án, szerdán 15.00 órai kezdettel tartja.

• Pilóta nélküli légi járművekkel történő képrögzítési lehetőségek, repülési szabályok Magyarországon.

Székely Zsolt a Dragonfly Kft., www.modellshop.hu weblap üzemeltetőjének munkatársa

Fortuna Szálloda- és Étteremhajó Lord Nelson tárgyalószalon

Fontos információ: Parkoló hely a bejáratnál, fizetős, 175.- Ft/óra, azonban ha valaki 3 órát fizet, a jegye egész napra érvényes.

Megjelent: 1027 alkalommal Utoljára frissítve: 2016. április 03., vasárnap 19:57