2017. április 06., csütörtök 06:51

!!! ELMARAD!!! Áprilisi Detektív Klubnap Meghívó

ELMARAD!!!  A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" címmel a következő összejövetelét 2017. április 12-én, szerdán 15.00 órai kezdettel tartja.
FIGYELEM!!! - ÚJRA A DUNÁN!!! A MARGIT-HÍD BUDAI HÍDFŐJÉNÉL

• Az I.K.D. Nemzetközi Detektívszövetség tevékenységének ismertetése, javaslatok/ajánlások a készülő Magánnyomozói törvény tervezetéhez nemzetközi szemmel.

Herr Georg Hirtl osztrák magánnyomozó az I.K.D. főtitkárhelyettese, az EURODET oktatója előadásában

A "Detektív Klubnap" helyszíne (MEGVÁLTOZOTT HELYEN!!!):

Grand Jules Boat Hotel
1027 Budapest, Angelo Rotta rakpart

GPS koordináták:  47°30’49,7”N  19°02’24,2”E   (47.513800, 19.040066)

Fontos információ:
Aki teheti, annak javasoljuk a tömegközlekedéssel történő megközelítést, egyrészt a parkolás nehézségei, másrészt a rendezvény után a helyszín nyugodt idegállapotban (csúcsforgalom) történő elhagyása miatt.

Megjelent: 695 alkalommal Utoljára frissítve: 2017. április 11., kedd 12:51