2018. március 01., csütörtök 12:05

Márciusi Detektív Klubnap Meghívó

A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" címmel évadnyitó tavaszi összejövetelét 2018. március 13-án, kedden 15.00 órai kezdettel tartja.

• Ez év májusában hatályba lépő Európai Általános Adatvédelmi Rendelkezésből a magánnyomozókra háruló speciális kötelezettségek és feladatok megvitatása, értelmezése.

Meghívott vendég: Dr. Péterfalvi Attila a NAIH elnöke

• Kérjük részvételi szándékának jelzését, legkésőbb az aktuális klubnapot megelőzően 5 munkanappal.

Megjelent: 654 alkalommal Utoljára frissítve: 2018. március 01., csütörtök 16:10