2018. november 04., vasárnap 10:23

Novemberi Detektív Klubnap Meghívó Kiemelt

A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" címmel következő összejövetelét 2018. november 21-én, szerdán 15.00 órai kezdettel tartja.

• Előadás „Az adatkezelés alapjai magánnyomozóknak a GDPR tükrében” címmel.
    Előadó: Eőry Csaba a Magyar Detektív Szövetség tagja, magánnyomozó

• Tájékoztatás a 2018. szeptember 14-16. között Isztambulban megrendezett Nemzetközi Detektív Szövetség (IKD) éves közgyűlésén elhangzottakról.
    Előadó: Karl Peter Kirk a Magyar Detektív Szövetség elnökségi tagja, IKD összekötő

• Fórum a Magyar Detektív Szövetség tevékenységéről az elnöksége és a jelenlevő tagjai részvételével.

• Kérjük részvételi szándékának jelzését, legkésőbb az aktuális klubnapot megelőzően 5 munkanappal.
  • A Klub működésével, programjával kapcsolatos tájékoztatás az elnökség tagjaitól (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) kérhető.

Megjelent: 97 alkalommal Utoljára frissítve: 2018. november 04., vasárnap 19:31