2019. máj. 23., csütörtök 01:03

Júniusi Detektív Klubnap Meghívó Kiemelt

A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" keretében következő összejövetelét 2019. június 12-én, szerdán 14.00 órai kezdettel tartja.

:  „GDPR, ami megoldja a magánnyomozók életét.”

Két szakember tart előadást a GDPR lehetséges alkalmazásáról a magyar magánnyomozói tevékenységben. Arról, hogyan befolyásolja tevékenységünket a GDPR, milyen pozitív hatásai vannak a törvénynek, hogyan védhet bennünket a munkánk során. Mind a hagyományos gyakorlati tevékenységre (figyelés, információk digitális dokumentálása, stb.) mind pedig az informatikai rendszerek alkalmazásra (internetes adatgyűjtés, adatok tárolása, stb.)figyelemmel.

A két előadást az előadók kérdezz-felelek rendszer szerint, célirányosan az érdeklődők kérdései alapján állítják össze. Ezért kérjük, hogy a kérdéseket az érdeklődők, írásban az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre legkésőbb 2019. június 1-ig küldjék meg. Lehetőség lesz a két előadást követően is feltenni kérdéseket.

A rendezvényünk alkotó jellegű lesz, mivel az előadók által képviselt alapítvány eltökélt szándéka, hogy más, magyar magánnyomozókat tömörítő szervezetekkel karöltve, ebben a témában GDPR etikai kódexet dolgoz ki, segítve a szakma aktív képviselőinek eligazodását az adatvédelmi jogszabályok meglehetősen bonyolult rendszerében.

Meghívott vendégek:
Antal Tibor elnök, ATASI (Augmented Standard Institute Foundation)
Durmics Tamás elnökségi tag ATASI (Augmented Standard Institute Foundation), informatikai szakértő

• Kérjük jelezze részvételi szándékának, legkésőbb az aktuális klubnapot megelőzően 5 munkanappal az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.
  • A Klub működésével, programjával kapcsolatos tájékoztatás az elnökség tagjaitól Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen kérhető.

Megjelent: 97 alkalommal Utoljára frissítve: 2019. máj. 23., csütörtök 02:07